Marketing Team/Events/SugarCamp Berlin 2009/Attendees: Difference between revisions

Dfarning (talk | contribs)
m Create Page
Sdz (talk | contribs)
m add myself here, too ;)
Line 8: Line 8:
| June ??- ??
| June ??- ??
| Sugar Labs
| Sugar Labs
|-
| [[User:Sdz|Sdz]]
| Sebastian
| Dziallas
| sdz AT sugarlabs
| June 26-28
| Fedora & Sugar Labs
|-
|-
|}
|}