Marketing Team/Events/SugarCamp Berlin 2009/Attendees: Difference between revisions
m Create Page |
m add myself here, too ;) |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
| June ??- ?? | | June ??- ?? | ||
| Sugar Labs | | Sugar Labs | ||
|- | |||
| [[User:Sdz|Sdz]] | |||
| Sebastian | |||
| Dziallas | |||
| sdz AT sugarlabs | |||
| June 26-28 | |||
| Fedora & Sugar Labs | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||