Supporting distributions: Difference between revisions
in testing |
m add sugar on rpi3 Ubuntu |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|- style="height: 55px" | |- style="height: 55px" | ||
|[[File:Ubuntu-small.jpg|link=Ubuntu]]||[[Ubuntu]]||0.106.0||Ubuntu 14.04.2<br>(Sugar 0.107.0 in testing) | |[[File:Ubuntu-small.jpg|link=Ubuntu]]||[[Ubuntu]]||0.106.0||Ubuntu 14.04.2<br>(Sugar 0.107.0 in testing) | ||
|- | |||
|[[File:Ubuntu-small.jpg|link=Ubuntu_on_rpi3]]||[[Ubuntu on rpi3]]||0.106.0||Ubuntu 16.04.2<br> (sugar on rpi3) | |||
|- | |- | ||
|[[File:Debian-small.jpg|link=Debian]]||[[Debian]]||0.104.1||Debian Stretch | |[[File:Debian-small.jpg|link=Debian]]||[[Debian]]||0.104.1||Debian Stretch | ||