Downloads: Difference between revisions
m added extra <br> to prevent overlap on graphic and provide more emphasis |
add Linux_Mint_Debian-sugar |
||
| Line 134: | Line 134: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[Image:Arch-logo.png|link=http://wiki.archlinux.org/index.php/Sugar]]<br/> [http://wiki.archlinux.org/index.php/Sugar Archlinux]|| | |align="center"|[[Image:Arch-logo.png|link=http://wiki.archlinux.org/index.php/Sugar]]<br/> [http://wiki.archlinux.org/index.php/Sugar Archlinux]|| | ||
|- | |||
|[[Image:Debian-small.jpg|link=Community/Distributions/Linux_Mint_Debian]]<br/>[[Community/Distributions/Linux_Mint_Debian|Linux_Mint_Debian]] | |||
|- | |- | ||
|<span class="linkgroup">[[Image:Altlinux-small.png|link=Community/Distributions/ALTLinux]]</span><br/>[[Community/Distributions/ALTLinux|AltLinux]] | |<span class="linkgroup">[[Image:Altlinux-small.png|link=Community/Distributions/ALTLinux]]</span><br/>[[Community/Distributions/ALTLinux|AltLinux]] | ||