Dextrose: Difference between revisions
m move testing |
No edit summary |
||
| Line 57: | Line 57: | ||
| [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/f11-0.88/xo1/py/os300py.img os300py.img] [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/f11-0.88/xo1/py/os300py.crc os300py.crc] | | [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/f11-0.88/xo1/py/os300py.img os300py.img] [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/f11-0.88/xo1/py/os300py.crc os300py.crc] | ||
| [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/f11-0.88/xo1.5/py/os299py.zd os299py.zd] | | [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/f11-0.88/xo1.5/py/os299py.zd os299py.zd] | ||
|- | |||
| Jul 29 | |||
| Beta3 | |||
| [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/f11-0.88/xo1/py/os324py.img os324py.img] [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/f11-0.88/xo1/py/os324py.crc os324py.crc] | |||
| [http://download.sugarlabs.org/dextrose/testing/f11-0.88/xo1.5/py/os362py.zd os362py.zd] | |||
|} | |} | ||