Supported systems: Difference between revisions

mNo edit summary
Satellit (talk | contribs)
Sucrose: update Mandriva info
Line 112: Line 112:
|-
|-
|[[Image:mandriva.png|36px]]Mandriva||2009.1<br>Cooker||SugarPlatform-0.84<br>SugarPlatform-0.84||Yes<br>Yes|||| ||[[Community/Distributions/Mandriva | Sugar on Mandriva]]
|[[Image:mandriva.png|36px]]Mandriva||2009.1<br>Cooker||SugarPlatform-0.84<br>SugarPlatform-0.84||Yes<br>Yes|||| ||[[Community/Distributions/Mandriva | Sugar on Mandriva]]
|-
|[[Image:mandriva.png|36px]]Mandriva||2010.0||SugarPlatform-0.86||Yes<br>Yes|||| ||[[Community/Distributions/Mandriva | Sugar on Mandriva]]
|-
|[[Image:mandriva.png|36px]]Mandriva||2010.1<br>2010.2|||SugarPlatform-0.90.1<br>SugarPlatform-0.90.1||Yes<br>Yes||Yes<br>Yes||http://torrent.mandriva.com/public/2010.1/<br>http://torrent.mandriva.com/public/2010.2/ ||[[Community/Distributions/Mandriva |  Sugar on Mandriva]]
|-
|-
|[[Image:Caixa Mágica.png|36px]]Caixa Mágica||12||SugarPlatform-0.84||Yes|| || || [[Community/Distributions/Magalhães | Sugar on Magalhães]]
|[[Image:Caixa Mágica.png|36px]]Caixa Mágica||12||SugarPlatform-0.84||Yes|| || || [[Community/Distributions/Magalhães | Sugar on Magalhães]]