Template:FlossmanualBlock: Difference between revisions
Appearance
Created page with '{| |- |link=http://flossmanuals.net/Sugar |available as: link=http://flossmanuals.net/Sugar or [[File:PDF.PNG|link={{Flossma...' |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| | ||
|- | |||
|colspan=2 align="center"|{{Iframe|view now: [[File:HTML.gif|link=http://flossmanuals.net/Sugar]] |http://flossmanuals.net/Sugar|936|1000}} | |||
|- | |- | ||
|[[File:Sugarlabs_mainpage_07.png|link=http://flossmanuals.net/Sugar]] | |[[File:Sugarlabs_mainpage_07.png|link=http://flossmanuals.net/Sugar]] | ||
