Marketing Team/Events/MiniCamp Paris 2009/Attendees: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 22: | Line 22: | ||
| May 14/15 - 18 | | May 14/15 - 18 | ||
| OLPC Canada | | OLPC Canada | ||
|- | |||
| [[User:Tomeu|Tomeu]] | |||
| Tomeu | |||
| Vizoso | |||
| tomeu at sugarlabs.org | |||
| May 14 - 19 | |||
| Sugar Labs | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 09:18, 15 April 2009
| Wiki | First Name | Last Name | Dates Attending | Affiliation | |
|---|---|---|---|---|---|
| Dfarning | David | Farning | dfarning at sugarlabs.org | May 13 -20 | Sugar Labs |
| Seth | Seth | Woodworth | seth at sugarlabs.org | May 15 -24 | OLPC |
| Holt | Adam | Holt | holt at laptop.org | May 14/15 - 18 | OLPC Canada |
| Tomeu | Tomeu | Vizoso | tomeu at sugarlabs.org | May 14 - 19 | Sugar Labs |